Zawsze były spięcia pomiędzy motocyklistami i kierującymi samochodami. Ci drudzy często robią na złość tym pierwszym i nie chcą ich puszczać. Właściciele jednośladów czasami nie wytrzymują i dochodzi do różnych nieprzyjemnych sytuacji, ale to przechodzi wszelkie wyobrażenia i do tego jest absurdalnie śmieszne :-)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz