Pewnego razu, będąc w urzędzie pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, wybrałem się do łazienki za potrzebą. Zawsze przed wyjściem z łazienki myje ręce. Tym razem niestety nie byłem w stanie, gdyż nie wiedziałem, że do urzędu pracy trzeba przynosić ze sobą kurek do kranu.
Tak swoją drogą to ciekawe co się stało z tymi kurkami? Bardzo możliwe, że ktoś je ukradł.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz