niedziela, 30 czerwca 2013

Wypadek podczas pokazów Gran Turismo Polonia



Podczas Gran Turismo Polonia 2013 w Poznaniu norweski kierowca Koenigsegg'a, próbując wykonać kontrolowany poślizg, wjechał w barierki a następnie w widzów, powodując ogromny wypadek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz