Filmojebcy
niedziela, 30 czerwca 2013
Wypadek podczas pokazów Gran Turismo Polonia
Podczas Gran Turismo Polonia 2013 w Poznaniu norweski kierowca Koenigsegg'a, próbując wykonać kontrolowany poślizg, wjechał w barierki a następnie w widzów, powodując ogromny wypadek.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz