wtorek, 4 czerwca 2013

Trzecia sekunda i gol!



Szkoda, że takie słabe ujęcie, ale ogólnie maksymalnie fuksiarski strzał. W tym przypadku nie liczy się jakość tylko ilość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz